paketleme

1985'ten beri...

Karabük Nakliyat 1985'den bu yana, çelik kasalı kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır...

Karabük Nakliyat' ta hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti herzaman en ön plandadır. Yaptığımız işin sorumluluğu büyüktür, bunu en mükemmel şekilde uygulamak bizim görevimiz ve kendimizi zamana uydurmak ve geliştirmek misyonumuzdur.

Taşınmanın Avrupa standartlarında ve profesyonel yolunu, siz sevgili müşterilerimiz ile daha uzun yıllar paylaşmayı umuyoruz. Firmamız, evden eve nakliyatın yanı sıra, bürodan büroya ,piyano,para kasası nakliyesi,okul,fabrika,banka,holding,bilgi işlem,tekstil taşımacılığı için de uzman ekiplere sahiptir.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz. Evden eve konusunda Türkiye 'de diğer firmalar arasında en modern en çağdaş hizmeti vermekteyiz.

Çok yakında Uluslararası parsiyel taşımacılık ve Kargo taşımacılığını da taşımacılık faaliyetlerimiz arasına ekleyerek ilerlemeye devam edeceğiz.

Karabük Nakliyat ayrıcalığını yaşamak için bizi seçin ...!

slide3